Tamamen Doğal Cilt Terapileri

Cilt Durumu Ölçümü
Kişiye özel bilimsel cilt analizi yapıldıktan sonra cildin durumu ölçülür. Su ph yağ ve hücre yenilenme seviyeleri belirlendikten sonra çıkan değer aralıklarına göre kişiye özel doğal uygulamalar önerilir.

Organik Cilt Bakımı
Cildimiz en önemli en değerli giysimiz, dış ortam şartlarından hemen etkilenebiliyor, cilt sağlımızda çok önemli, uzman kişilerce yapılan sağlıklı uygulamalar organik malzemeler insanın organik yapısına uygun olup kendi iyileştirme gücünü harekete geçiren bir araçtır. Organik cilt bakımı uygulamamızda yine kişiye özeldir.

Klinik Aromaterapi Cilt Bakımı
Kozmetik aromaterapi dermatolojinin en çok kullandığı alandır.3d bilimsel cilt analizi yapılıp kişiye özel uygulamamız yapılır. Biz yine fito kozmetikler kullanıyoruz yani bitkisel kozmetikler ile kozmetik aromaterapi uygulaması yapıyoruz. Kendiniz hem mental, ruhen iyi hissedebileceğiniz sağlıklı yaşlanma karşıtı bakımlar ve kişiye özel analize göre uygulamalar yapmaktayız.

Naturapatik Vegan Cilt Bakımı
3d bilimsel cilt analizi yapılıp kişiye özel uygulamamız yapılır. Natüropatik tıp, sorunları çözmek için doğal çözümlerin ve yaklaşımların kullanıldığı bir tıp dalıdır.
Veganlık ise, Hayvansal kaynaklardan elde edilen yiyecekleri yemeyen ve üretiminde hayvanların acı çektiği ürünleri kullanmayan vejetaryenlerdir. Natürapatik vegan cilt bakımında hayvansal malzemelerin dahi girmediği bir vejetaryen anlayışı ile cilt bakım uygulaması yapmaktayız.

Resveratrol Cilt Bakımı
Kişiye özel analiz yapıldıktan sonra resveratrollü bakım gerekli görülürse uygulama yapılır.

Resveratrol üzüm kabuğunda bulunur. Antioksidan özelliği E vitaminden C vitamininden çok kat fazla olduğu tespit edilmiş cilt için çok değerli ve kuvvetli bir antioksidandır.
cildin savunma mekanizmasını geliştirir.
Resveratrol’ Antioksidan, Antiviral, Antimikrobiyal etkilere sahiptir.
Antiaging etkilidir, yaşlanmayı geciktirici etkisi bulunmaktadır. Antioksidan aktivitesi sayesinde DNA hasarına engel olur. Bu doğal özel bakım ritüelimiz sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Doğal Kolajen Bakım
3d bilimsel cilt analizi yapılır. Kişiye gerekli ise bu bakım uygulanır. Vücudumuz kendi kolajenını kendi üretiyor ama yaş aldıkça kolajen üretimimiz azalıyor. Cildimizdeki kolajen üretimimiz yeterli değilse cilt hızlı yaşlanıp gevşeyip sarkma kırışma buruşma yani yaşlanma meydana geliyor. Kolajen, bağ dokusu ve kemiklerin işlevselliğini yerine getirmesi için çok önemli bir madde dolayısıyla cildimiz için vücudumuz için temel bir destek cildimiz için çok önemli bir molekül. Cilde, kuvvet, dayanıklılık, esneklik ve sıkılık veriyor.
Ananas, yoğun omega 3 ve portakal extraktları ile doğal kolajeninizi yerine getiriyoruz. Bitkisel kök hücreli doğal kozmetiklerle yaşlanmanızı kontrol altında tutuyoruz.

Doğal Hyalüronik Asit Bakımı
3D bilimsel cilt analizi yapılır. Kişiye gerekli ise bu bakım uygulanır. Hyalüronik Asit vücudun doğal ürettiği bir maddedir. Hyalüronik asit özellikle cilt sağlığı ve güzelliği için büyük önem taşır. Ciltte yeterince hyalüronik asit olması da cildin nemli ve sağlıklı kalmasını sağlar. Ciltteki hyalüronik asit oranı yaşlanma ile birlikte azalır. Hyalüronik asit oranı yaklaşık her 10 yılda bir ciddi şekilde azalır. Bu da cildin hassaslaşması ve kırışıklıkların ortaya çıkmasına neden olur. Nem tutuma kapasitesini arttırmaya tutunmaya yardımcıdır. Sarkma yara izi sıkılık ve gerginlik sağlar, çizgi yüzdeki olukları gidermek için bu bakımı uyguluyoruz. Ahududu, kabak çekirdeği özleri ve patates proteini ile doğal güzelliğinize nem ve ışıltı katıyoruz.

Doğal Vitamin Bakımı
Yoğun nar çekirdeği özleri ile avokado omega 3, omega 5, omega 6, punisik asit cildinizin vitaminle doyurulduğu bir terapi ritüelidir.
1 nar çekirdeğinde özel punisik asit (Omega 5) bulunmaktadır. Güçlü antioksidan özelliklere sahip olan punisik asit, son yıllarda en çok ilgi çeken maddelerinden biridir. Punisik asitin bağışıklık sistemini uyararak vücut ve cildin direncini artırmaya yardımcı olduğu bilinmektedir. Güçlü antioksidan etkiye sahip bu bakım cilt sağlığını korumaya yardımcı olur. Emilimi hızlı bakım uygulaması cildinizi vitamine doyurur. Cildi yenilenir ve canlanır. Antiaging (yaşlanma etkilerini geciktirici) ve antiinflamatuvar özellikleri ile cilt sağlığına destek olur.

Derma Cihaz Gümüş Mikro İğneleme Medikal Cilt Bakımı
Gümüş mikro iğneleme ile cilt uygulamaları ve gençleştirme bakımı gümüş doğal bir maddedir buradaki gümüş mikro iğneler cildinizdeki dokuyu kırmadan masajlı akupresör yaptığından cildinize zarar vermeden işlem gerçekleşir. Cildin bilimsel analizine ve ihtiyacına göre Ve kişiye özel vitaminler serum kombinasyonları uygulanır.

Manyetik Hollywood Cilt Bakımı
Adore organik bakımlarının kullanıldığı Türkiye’de tek merkeziz Hollywood yıldızları Los Angeles’ta bu uygulamayı yaptırıyorlar. 24 ayar organik altını cildinize sürüp özel manyetiği ile cildinize detox yapıyoruz.

Doğal Yosun Bakımı
Cildinizde mineral sular ve okyanus suyu mineralleri ile oksijen sağlayıp ışıl ışıl parlamasını sağlayacak yaşlanma karşıtı bakım ritüelidir.