3D Bilimsel Analizler

Kişiye özel uygulamalar ve kozmetik önerilerde bulunabilmesi  ,bilimsel analiz ile başlar. Bilimsel analiz olmadan kişinin vücudunun, saçının veya cildinin neye ihtiyacı olduğu bilinmez.

Bilimsel analiz, çok hassas cihazlar ve yapay zeka teknolojisi kullanılarak onlarca ölçüm yapılan bir analiz türüdür.

Cilt, saç ve vücut için ayrı ayrı bilimsel analiz yapılır.

Kozmetolog ve Alanında Bir uzman tarafından uygulanan analizlerin her biri yaklaşık bir saat sürer.

Bilimsel analiz hangi değerleri veriyor?

Bilimsel analiz sırasında derinin PH değeri, Melanin durumu, Sıcaklığı, Esnekliği, Hidrasyonu, gerekirse oksidatif stresi, Akneye meyil derecesi, Gözeneklerin açıklığı deresi ,Kırışıklık derecesi, Gözenek tıkanıklığı, Hassasiyeti, Parlaklığı, Lekelerin boyutu ve derinliği gibi onlarca ölçüm yapılır.

Cilt, saç ve vücut değerleri, bu ölçümleri temel alan ayrıntılı sonuçlar tek tek hazırlanır. Bu sayede analizi yapılan kişinin cilt, saç ve vücudunun ihtiyaçları belirlenir.Bu sonuçlar kozmetoloji kimliğini oluşturur.

Bu ihtiyaçları tam olarak karşılayacak maddeleri içeren, kişiye özel kozmetik uygulamalar ve kozmetik önerilerde bulunulur. Bu uygulamalar tamamen tıbbi bitkilerden ,ekstarktlardan etken maddelerden ve laboratuvarda özel argeleri çalışılmış uygulamalardır.

Bütünsel sağlık ve güzellik, ancak 3d bilimsel analiz sonuçlarıyla belirlenen kişiye özel bakım uygulamaları , kişiye özel kozmetikler ve güzellikte kozmetolojik doğal besin karışımları ile sağlanabilir. Problemin kaynağı doğru belirlenmeden, doğru sonuç alınamayacağını unutmayınız.

Bilimsel analiz yapılmadan ezbere yapılan bakımlar ve kullanılan ürünler faydadan çok zarar getirebilir.

Bizim farkımız; tıbbi ve aromatik bitki ekstraktları, bitki kök hücreleri, aktif ve etken maddeler kullanarak  akıllı ve güçlü kişiye özel  fito dermokozmetik karışımlarını   uygulama sırasında hazırlamamız.

Nasıl hepimizin parmak izleri farklıysa, cildimizin, saçımızın ve vücudumuzun ihtiyaçları da farklıdır.

Bu testleri teknolojinin de desteğiyle yapay zekaya sahip cihazlar aracılığıyla gerçekleştirmeyi  başardık. Doğal ve akıllı etken maddeler ile kozmetolojiyi ayrı bir boyuta taşıyıp doğanın bize verdiklerini insan yararına kullanıyoruz.

Güzellik dışında, doğal kozmetoloji sayesinde cilt, vücut ve saç problemlerini de çözebiliyoruz.  Cildinde, yüzünde veya vücudunda sorun olan kişilerin de kimyasal bazlı ürünler  kullanmasının önüne geçiyoruz. Bilimsel analiz sonucunda görünen doğal malzemeler ile kişilerin ihtiyaçlarına nokta atışı ile çözüm üretmiş oluyoruz.