Merkezimiz

Seda Sakacı
Kozmetoloji Merkezi

Seda Sakacı Kozmetoloji Merkezi, insan sağlığının ön planda olduğu  kişiye özel uygulamaların yapıldığı ve doğal terapilerin öncüsü olan bir kuruluştur.

Holistik ve yapay zeka teknolojisi ile dünyada ve Türkiye’de bir ilk olarak anti aging kavramını bütünleştiren, kişiye özel uygulamalar, bireyselleştirilmiş doğal terapilerle bilimin ışığından ayrılmadan insana doğaya saygı ile yola çıkmıştır. 

Koruyucu güzellik kavramına inanan kurumumuz hayatınıza sağlıklı güzellik katmak için yanınızda… 

3d Analiz ile Probleme Doğru Çözüm Üretiyoruz

Bilimsel analiz sırasında derinin PH değeri, Melanin durumu, Sıcaklığı, Esnekliği, Hidrasyonu, gerekirse Oksidatif stresi, akneye meyil dercesi ,gözeneklerin açıklığı boyutu,kırışıklık derecesi, gözenek tıkanıklığı, hassasiyeti, parlaklığı, lekelerin boyutu ve derinliği gibi onlarca ölçüm yapılır.

Cilt, saç ve vücut değerleri, bu ölçümleri temel alan ayrıntılı sonuçlar tek tek hazırlanır.

Bu sayede analizi yapılan kişinin cilt, saç ve vücudunun ihtiyaçları belirlenir.

Bu ihtiyaçları tam olarak karşılayacak maddeleri içeren, kişiye özel bakım uygulamaları ve kozmetik önerilerde bulunulur. Seda Sakacı’nın Düzce üniversitesi işbirliği ortaklığı ile Teknoparkta bir Ar-GE Laboratuvarına sahiptir araştırma ve geliştirmelerini orada gerçekleştirmektedir.

Seda Sakacı bugünlerde yerli ve milli bilimsel analiz cihazı geliştirmektedir. Kişiye özel kozmetiğin üretilebilmesi, bilimsel analiz ile başlar. Bilimsel analiz olmadan kişinin vücudunun, saçının veya cildinin neye ihtiyacı olduğu bilinmez.

Seda Sakacı Kozmetoloji Merkezler

Bu merkezlerde yapay zeka teknolojisi ile ölçümler ve analiz yapılır. Bu ölçüm ve analizler sonucu ortaya çıkan sonuç temel alınarak kişiye özel bakım uygulamaları ,kozmetik önerilerde bulunulur ,Ayrıca yine kendisinin kurmuş olduğu  Düzce Teknoparkta Ar-ge merkezi bulunmaktadır. Düzce üniversitesi işbirliği ile bölge çiftçilerince ekilen ve üniversite tarafından işlenen tıbbi ve aromatik bitkileri hammadde olarak değerlendirip Teknoparktaki laboratuvarında kişiye özel konsepti ile Ar-ge çalışmalarını yapmaktadır.

Seda Sakacı Kozmetoloji Uygulama Merkezleri

Bu merkezlerde yapay zeka teknolojisi ile bilimsel ölçümlerle analizler gerçekleştirilir. Alınan sonuca göre kişiye özel bakım uygulamaları ve kozmetik önerilerde bulunulur. Ayrıca yine kendisinin kurmuş olduğu  Düzce Teknoparkta Ar-ge merkezi bulunmaktadır. Düzce üniversitesi işbirliği ile bölge çiftçilerince ekilen ve üniversite tarafından işlenen tıbbi ve aromatik bitkileri hammadde olarak değerlendirip Teknoparktaki laboratuvarında kişiye özel konsepti ile Ar-ge çalışmalarını yapmaktadır.

Seda Sakacı Kozmetoloji Uygulama Merkezi adlı uygulama merkezinde yapay zeka teknolojisini kullanarak doğal etken maddeler ve kendi tecrübesini kullanarak kozmetoloji alanında son kullanıcılara kişiye özel ritüelller ile uygulama yapmaktadır.

Seda Sakacı Çelik Kimdir?

Kendisinin kurmuş olduğu Seda Sakacı Cosmetology Merkezi’nde “Koruyucu Güzellik” anlayışı ile hizmet vermeye devam etmekte.

Ayrıca yine kendisinin kurmuş olduğu Düzce Üniversitesi işbirliği ortaklığı ile Düzce Teknoparkta Ar-ge merkezi bulunmaktadır.

Bölge çiftçilerince ekilen ve üniversite tarafından işlenen tıbbi ve aromatik bitkileri hammadde olarak değerlendirip Teknoparktaki laboratuvarında kişiye özel konsepti ile Ar-ge çalışmalarını yapmaktadır.

Bize ulaşın

Adres

Tarabya Mah. Tarabya Bayırı Cad. Adalet Sitesi B:2 D:2 

Sarıyer/İstanbul

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

PZT-CMT: 09:00 – 19:00

 
BİZİ TAKİP EDİN