Güzelliğe yeni bir yaklaşım.

Kişiye özel kozmetolojinin uygulanabilmesi , bilimsel analiz ile başlar.
Bilimsel analiz olmadan kişinin vücudunun, saçının veya cildinin neye ihtiyacı olduğu bilinmez.

Bilimsel analiz, çok hassas cihazlar ve yapay zeka teknolojisi kullanılarak yapılan bir analiz türüdür.

Cilt, saç ve vücut için ayrı ayrı bilimsel analiz yapılır.

kozmetolog yada Alanında Bir uzman tarafından uygulanan analizlerin her biri yaklaşık bir saat sürer.

Doğal bitkiler, bitki ekstraktları, etken ve aktif maddeler

Sadece bilimsel analiz sonuçlarına göre uygulama ve öneriler.

Sürekli öğrenen yapay zeka ile %99 doğru sonuçlar.

Cilt, saç ve vücut için kişiye özel uygulama ve öneriler.

Yapay zeka teknolojisi
Güzelliğin Hizmetinde

Yapay zeka teknolojisi ile analize dayalı kişiye özel kozmetoloji Dünyada ve Türkiye’de ilk defa uygulanan bir konsept.

Bu konsepti merkezimizde başarıyla uyguluyoruz. Dünya’da ve Türkiye’de Ulusal kanalarda, Televizyon programları, internet ve basılı yayınlar aracılığıyla kişiye özel kozmetoloji konusunda bilinç oluşturuyoruz.Kozmetoloji Kimliğini anlatıyoruz.

Önce bilimsel analiz sonra kişiye özel etken maddelerle uygulama.

Cilt, saç ve vücut bilimsel analiz sonuçları olmadan hiçbir kullanıcıya uygulama için karışım hazırlamıyoruz, ürün önermiyoruz. Önce ihtiyaçlar belirleniyor, ardından doğal etken maddeler ile karışımlar hazırlanıp uygulama yapılıyor.Kozmetik önerilerde bulunuluyor.

Şu an Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar ve Uygulama Merkezi ile ürünlerimizde kullandığımız bitkilerin yetiştirilmesi konusunda işbirliği içerisindeyiz. Düzce Üniversitesi Teknopark’ta da bir Ar-Ge laboratuvarına sahibiz.

Vücudun ihtiyaçlarına yönelik.

Kişiye özel kozmetik ,nemlendirici ,şampuan, serum ve bakım ürünleri gibi ,her gün kullanılan ürünleri kapsıyor. Farkı, kişinin ihtiyaçlarını birebir karşılaması ve tamamen doğal etken maddeler içermesi.

Bilimsel analiz sayesinde bir kişinin cildinin, saçının veya vücudunun ihtiyaçları belirleniyor. Mağazalardan satın alınan ürünler bu ihtiyaçları karşılamıyor, aksine zarar verebiliyor.

Güzellik dışında, doğal kozmetolojinin koruyucu yanını da kullanıyoruz. Cildinde, yüzünde veya vücudunda sorun olan kişilerin de kimyasal bazlı ürünler kullanmasının önüne geçiyoruz. İnsan sağlığına zarar vermeyecek malzemelerle çeşitli cilt problemlerine nokta atışı yapıp %96 başarı ile yüz güldürücü sonuçlar elde edebiliyoruz.

Bilimsel analiz hangi değerleri veriyor?

Bilimsel analiz sırasında derinin PH değeri, Melanin durumu, sıcaklığı, esnekliği, hidrasyonu, gerekirse oksidatif stresi, akneye meyil derecesi, kırışıklık derecesi, gözenek tıkanıklığı, hassasiyeti, parlaklığı, lekelerin boyutu ve derinliği gibi onlarca ölçüm yapılır.

Cilt, saç ve vücut değerleri ile bu ölçümleri temel alan ayrıntılı sonuçlar tek tek hazırlanır. Bu sayede analizi yapılan kişinin cilt, saç ve vücudunun ihtiyaçları belirlenir.

Bu ihtiyaçları tam olarak karşılayacak etken maddeleri içeren, kişiye özel karışım ve ürün önerilerinde bulunulur. Bu uygulamalar tıbbi bitki etken maddeleri, ekstraktları, klinik verileri olan doğal aktif maddeler ile bilimsel analiz sonrasında kişiye özel kozmetoloji kimliği sayesinde bir ömür boyu nasıl yol alınacağı tespit edilir… Bu ürünler tamamen tıbbi bitkiler ,ekstraktalar,ham maddeler ile bilimsel uygulamalar yapılır.

Bütünsel sağlık ve güzellik, ancak bilimsel analiz sonuçlarıyla belirlenen kişiye özel bakımlar, kişiye özel kozmetikler ve güzellik için doğal karışım ve besinler ile sağlanabilir. Problemin kaynağı doğru belirlenmeden, doğru sonuç alınamayacağını unutmayınız.

Bilimsel analiz yapılmadan ezbere yapılan bakımlar ve kullanılan ürünler faydadan çok zarar getirebilir.

Bizim farkımız; tıbbi ve aromatik bitki ekstraktları, bitki kök hücreleri, aktif ve etken maddeler kullanarak akıllı ve güçlü kişiye özel kozmetik bakımlar ve öneriler sunmamız.

Nasıl hepimizin parmak izleri farklıysa, cildimizin, saçımızın, vücudumuzun ihtiyaçları da farklıdır.

Bu testleri teknolojinin de desteğiyle yapay zekaya sahip cihazlar aracılığıyla gerçekleştirmeyi başardık. Akıllı teknoloji ile fito-dermokozmetik ,kozmetoloji sayesinde doğanın bize verdiklerini insan yararına kullanıyoruz.

Güzellik dışında, doğal kozmetoloji sayesinde cilt, vücut ve saç problemlerini de çözebiliyoruz.  Cildinde, yüzünde veya vücudunda sorun olan kişilerin de kimyasal bazlı ürünler  kullanmasının önüne geçiyoruz. Bilimsel analiz sonucunda görünen doğal etken maddeler ile kişilerin ihtiyaçlarına nokta atışı ile çözüm üretmiş oluyoruz.